2 persona janë plasogur në Pejë pas një sulmi të armatosur drejt

2 persona janë plasogur në Pejë pas një sulmi të armatosur drejt një veture, të premten rreth mesnate. Njëri ka marrë plagët nga arma e tjetri nga xhamat e thyer të veturës, e cila ka marrë flakë më pas. Që të dy janë jashtë rrezikut për jetën.
Video Loading ...
2 persona janë plasogur në Pejë pas një sulmi të armatosur drejt
56 likes - 12 comments

10/12 Top Comments

View all comments on facebook
Bigja Kastrati
Rafuna Afërdita
Bek Muriqi
Trim Aliu
Enis Enis
Flaka Uka
Afrim Uka
Bes Rugova
Xoni Jsf
Afrim Uka

More feeds from Interaktiv - KTV

Interaktiv - KTV
Interaktiv - KTV
08/18/2017 at 21:18. Facebook
Biseda sonte në Interaktiv me kryetarin e Obiliqit, Xhafer Gashi.
Fatlum Rudari
Interaktiv - KTV
Interaktiv - KTV
08/17/2017 at 21:15. Facebook
Për kalimin e tij nga PDK-ja në 'Nisma' flasim sonte me ish-kryetarin e Lipjanit, Shukri Buja.
Fatlum Rudari
Bujar Miftari
Interaktiv - KTV
Interaktiv - KTV
08/16/2017 at 22:07. Facebook
Deputeti i ri i LDK-së, Driton Selmanaj ka thënë në Interaktiv se duhet parë pikën e statutit të partisë që flet për përjashtimet nëse Teuta Rugova ia jep votën e saj koalicionit PAN.
Deputeti i ri i LDK së Driton Selmanaj ka thënë në Interaktiv
FACEBOOK.COM
Adnan Cervadiku
Rafet Kamerolli
Biseda sonte në Interaktiv me deputetin e Vetëvendosjes, kandidat i kësaj partie në Gjilan, Sami Kurteshi.
Afrim Avdiu
Bajram Sylaj
Lirak Çelaj shfaqet duke qeshur e në komoditet, derisa prapa shpinës së tij gjuhet me armë zjarri. KTV ka provuar të kontaktojë me të lidhur me rastin, por s’ka marrë përgjigje.
Lirak Çelaj shfaqet duke qeshur e në komoditet derisa prapa shpinës së
FACEBOOK.COM
Granit Shaqiri
Bislim Bislimi
Per qendrimet e koalicionit PAN rreth krizes politike, do te flasim sonte me deputetin e NISMA-s, Bilall Sherifi.
Fatlum Rudari
Per krijimin e institucioneve te reja biseda sonte me deputeten e LDK-se, Hykmete Bajrami.
Fatlum Rudari
Enver Haziri
Per krizen politike do te flasim sonte me opinionistin Vigan Qorolli.
I ftuar sonte ne Interaktiv eshte Petrit Zogaj nga Levizja "FOL". Bashke flasim per situaten e krijuar ne Kuvendin e Kosoves.
Fadil Hamzaj
Fatlum Rudari
Per vazhdimin e seances se Kuvendit, flasim sonte me monitoruesin nga KDI-ja, Albert Krasniqi.
Fatlum Rudari
Kryeministri ne detyre, Isa Mustafa flet sonte ekskluzivisht ne Interaktiv per zhvillimet e fundit ne vend.
Kryeministri ne detyre Isa Mustafa flet sonte ekskluzivisht ne Interaktiv per zhvillimet
FACEBOOK.COM
Mexhid Ramizi
Besim Jahaj
Biseda tani me shefin e GP të koalicionit LAA, Avdullah Hoti.
Biseda tani me shefin e GP të koalicionit LAA Avdullah Hoti
FACEBOOK.COM
Eni Prishtina
Nehat Imeri
Interaktiv nis me një transmetim special për të folur rreth seances së sotme te Kuvendit. Flasim fillimisht me shefin e GP të VV-së, Glauk Konjufca.
Interaktiv nis me një transmetim special për të folur rreth seances së
FACEBOOK.COM
Milaim Kadolli
Granit Hyseni
Interaktiv nis me nje transmetim special per te folur rreth seances se sotme te Kuvendit. Ne 20:15 flasim me shefin e GP te VV-se, Glauk Konjufca dhe pas tij me shefin e deputeteve te LAA-se, Avdullah Hoti.
Rrezarta Besim
Nardi Uka
I ftuar sonte ne Interaktiv eshte Isuf Zejna nga Demokracia Plus, per te folur rreth procedurave dhe seances se neserme te Kuvendit.
Fatlum Rudari
Fatlum Rudari
Biseda sonte me deputetin e Nismes per Kosoven, Haxhi Shala.
Leonard Gashi
Fatlum Rudari
Per gjendjen ne KEK dhe situaten energjetike ne Kosove, flasim sonte me Nexhat Llumnicen nga Sindikata e KEK-ut.
Fatlum Rudari
5 persona kanë humbur jetën në dy aksidente të ndara në 24 orët e fundit. 4 persona kanë vdekur në Prishtinë dhe një tjetër kosovar në tunelin e Kalimashit në Shqipëri.
5 persona kanë humbur jetën në dy aksidente të ndara në 24
FACEBOOK.COM
Gezim Merovci
Arber Sylejmani
Stambolli është goditur nga një stuhi shiu e breshëri. Fluturimet nga aeroporti “Ataturk,” një nga më të mëdhenjtë në rajon, u pezulluan për rreth 30 min sa zgjati stuhia. Raportohet për 10 persona të lënduar.
Stambolli është goditur nga një stuhi shiu e breshëri Fluturimet nga aeroporti
FACEBOOK.COM
Nderim Hoxhaj
Zymer Bytyqi
I ftuar sonte ne Interaktiv eshte Nexhat Kryeziu, kryeshef i Ndermarrjes Publike Banesore per te folur rreth akuzave te PDK-se per punesime partiake ne kete ndermarrje.
Fatlum Rudari
Besart Toverlani - Fejzullahu