Facebook ID: 100011424309020
Facebook Username: maliqi.adnan
Facebook Name: Shigjetari Ilirian
Shigjetari Ilirian posted on 09/17/2017
Shigjetari Ilirian posted on 09/17/2017

Reagon Thaçi: Kisha në oborrin e UP - Bota Sot

botasot.info
Shigjetari Ilirian posted on 09/14/2017
Shigjetari Ilirian posted on 09/14/2017

Stand with Adnan MALIQI

change.org
Me kete video u'a uroj festen e sakrifices krejtve atyre shqipfolsave turkoarabe .....
Me kete video u'a uroj festen e sakrifices krejtve atyre shqipfolsave turkoarabe

Dokumentari turk per Skenderbeun

FACEBOOK.COM
Shigjetari Ilirian posted on 07/19/2017
Shigjetari Ilirian posted on 07/19/2017

Dardania Sacra

facebook.com
Shigjetari Ilirian posted on 06/29/2017
Shigjetari Ilirian posted on 06/29/2017

I Përulem Flamurit, I Sherbej Atdheut.AL

facebook.com
Shigjetari Ilirian posted on 06/28/2017
Shigjetari Ilirian posted on 06/28/2017

Fahri Xharra

Amerika vonon por kurre s'harron, ta shohim tani se kush po luan çoke : hashimuti apo amerika...... klanit pronto po i vie fundi....
Amerika vonon por kurre s'harron ta shohim tani se kush po luan

Ambasadori amerikan takon Albin Kurtin, Shpend Ahmetin dhe Visar Ymerin - Bota Sot

botasot.info
Shigjetari Ilirian posted on 06/11/2017
Shigjetari Ilirian posted on 06/11/2017

Adelina Ismaili

facebook.com