Ismail Halabaku
Ismail Halabaku
08/18/2017 at 11:08. Facebook
Ismail Halabaku posted on 08/18/2017
Ismail Halabaku posted on 08/18/2017

Edi Rama

facebook.com
Ismail Halabaku posted on 06/26/2017
Ismail Halabaku posted on 06/26/2017

Ismail's cover photo

Isa Turkaj
Haraq eshte duke paguar Kosova ende per kohen sa ka qen minister dhe natyrisht ne ate kohe eshte ber edhe profesor fakulteti.
Prandaj 35 mije Euro qe i paguan universiteti per te , ne krahasim me shkatrrimin e studenteve dhe demeve qe ka ber e ben si politikan jan cikrrime.
Haraq eshte duke paguar Kosova ende per kohen sa ka qen minister

Bujar Dugolli merr nga "Hasan Prishtina" mbi 34 mijë euro në vit - INSAJDERI

insajderi.com
Ismail Aliu
Shkodran Syla
Qe te dy paguhen teper shum sepse nuk bejn asgje. Prandaj krahasimi eshte pavend dhe i panevojshem. Rrofshin parat e fukarase
Qe te dy paguhen teper shum sepse nuk bejn asgje Prandaj krahasimi

Më shumë paguhet këshilltari i presidentit se shefi i AKI-së - Bota Sot

botasot.info
I llogarita 17 vjet nga 22000 Euro , pa shpenzimet e perditshme jetesore Bruto te ardhura bejn 374000 ?!, athua vall si u ben keto 800000 Euro ?!!!!! a ka ndonje Matematikan (perveq zotit Hoti qe 2% e 10 milioneve e ben dy milion ) qe ka mundesi te na tregoj si eshte kjo e mundur?
I llogarita 17 vjet nga 22000 Euro pa shpenzimet e perditshme jetesore

Ramush Haradinaj me 800 mijë euro patundshmëri (Dokument) - Aktuale - Zeri

zeri.info
Mirushe Emini
Elton Kuçi
Edhe kjo ehte nje nga vlerat te cilen ministri ne ikje , lusim zotin te mos kthehet kurr me na ofron si sukses . mjer ata qe mesojne e lum ata qe jan demel se rezultati ne fund , njejt ju del.
Edhe kjo ehte nje nga vlerat te cilen ministri ne ikje lusim

Kopjim masiv i testit të maturës (Foto) - Aktuale - Zeri

zeri.info
Ismail Halabaku posted on 06/12/2017
Ismail Halabaku posted on 06/12/2017

Shqip News

facebook.com
E kishte kafshuar gomarin ujku e ai thoshte ishalla jam enderr.
Kryesia e pensionereve te LDK-s duhet ti mbledh plaqkat e te ikin nga LDK sa me pare
Perndryshe LDK-s i kanoset shkatrrimi total.
Degjoni deklaratat e Mustafes kur humbi zgjedhjet e kaluara dhe u be kryeminister per
ti humbur ne mynyre katastrofale keto te sotmet, dhe deklaraten kur humbi Prishtinen.
Debimi nga LDK i Mustafes,... View more »
E kishte kafshuar gomarin ujku e ai thoshte ishalla jam enderr

LDK asnjë organizatë nuk e ndryshon rezultatin

rtklive.com
Ismail Halabaku posted on 06/10/2017
Ismail Halabaku posted on 06/10/2017

Global Videos

facebook.com
Siq duket per te qen ne pushtet LDK edhe me SPS in e Dacicit ben koalicion. Kuku medet per milionat qe hargjohen kot ne keto zgjedhje.
Siq duket per te qen ne pushtet LDK edhe me SPS in

Avdullah Hoti: nese vendi shkon ne krizë nuk përjashtohet koalicioni me PDK – Kosova Sot

kosovasot.live
Nexhmedin Alija